5 000 HUF
Körmendi András: Kernstok Károly: Ars Hungarica 16. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc, 30+2 p.+32 t. Kiadói festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerinc felső részén apró sérüléssel. Egyetlen kiadás!