Books: Architecture, Art Number of items: 162
1883365
16661
338
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Építészek naptára. 1908. Szerk.: Palóczi Antal. XII. évf. Bp.,1908, Vállalkozók Közlönye. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egy-két lapon korabeli jegyzettel.
3 000 HUF
1901096
16662
338
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Nagy Elemér: Le Corbusier. Bp., 1984, Akadémiai. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1884085
16663
338
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kós Károly emlékezete. Születésének 100. évfordulójára. Szerk.: Sas Péter. Szentendre, 1984, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága - Pest Megyei Művelődési Központ és Könyvtár. Vászonkötésben, jó állapotban. Számozott példány, 3 aláírás
3 000 HUF
1800199
16664
338
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1910 Katalog der Kupferstichsammlung des Polytechnischen Zentralvereines Würzburg. Wien, Gilhofer & Ranschburg. Papírkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1898242
16665
338
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lyka Károly: A művészetek története. Bp.,1931,Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
1901303
16666
338
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Zarándoklat a borhoz. Dionüszosztól az eucharisztiáig. Bp., 2000, Vigadó Galéria. Kiadói papírkötésben, 9 művész dedikációjával, köztük Gyurkovics Tibor, Kósa János, Gyémánt László, Orosz István
3 000 HUF
1902619
16667
338
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Marc Chagall kiállítási katalógus. Bp., 1972, Műcsarnok. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a címlap kijár.
1 000 HUF
1902466
16668
338
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Horler Miklós: A Bakócz kápolna. Bp.,1987, Helikon-Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1902719
16669
338
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Csontváry-emlékkönyv. Válogatás Csontváry Kosztka Tivadar írásaiból és a Csontváry-irodalomból. Válogatta és az emlékezéseivel kiegészítette Gerlóczy Gedeon. Bevezette és az összekötő szövegeket írta és szerkesztette Németh Lajos. Bp. 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, kis szakadással a gerincen.
1 000 HUF
1902511
16670
338
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
1902477
16671
338
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Tibori János: Békéscsabai népi szőttesminták. Bp., 2008, Békéscsabaiak Baráti Köre Egyesület, megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 600 HUF
1902487
16672
338
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035