Fábián László-Fernando González Gortázar: Konstrukciók struktúrák a magyar építészetben és képzőművészetben. Bp.,2006, Építészet és Művészet Kévés Stúdió Galéria. Magyar és spanyol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Fábián László által dedikált.
Pap Gábor: "Csak tiszta forrásból..." Adalékok Bartók Cantata profanájának értelmezéséhez." Művészet és Világkép. Kézirat. Debrecen, é.n.,Kossuth Lajos Tudományegyetem. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példány.
Hála József - Maros Gyula: A Földtani Intézet szecessziós épülete - Art Geo Palota a Stefánián Bp., 2000, Magyar Állami Földtani Intézet. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Szántó Tibor: A betű I-II. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Makovecz Imre. Beke László, Ekler Dezső riportjai Makovecz Imrével. Valamint Makovecz Imre által tervezett épületek fekete-fehér ábrával, rajzaival, fotóival illusztrált. Bp.,1986,Népművelési Intézet. Kiadói papírkötés, javított gerinccel. Megjelent 500 példányban.
Múlt, jelen, jövő I-II. kötet. I. kötet: Művészet és világkép. Szerk.: Pap Gábor, Ternai András, Tilles Béla. Debrecen. 1977. nov.-dec. Egyetem Galéria. II. kötet: A művészet kezdetei és keretei. Szerk.: Pap Gábor, Ternai András, Tilles Béla. Debrecen. 1977. szeptember-október. Egyetem Galéria. Debrecen, 1977, Mozi Nyomda, 40+4 p.+20 t.+24+8 p.+16 t. Kiadói papír mappában, kopott borítóval...