17131.
338. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
20
Richter, Lotti: Mein Kochbuch. Graz, 1906, Verlag von Ulrich Mosers Buchhandlung. Kiadói festett egészvászon kötés, védőlap, előzéklap, címlap kijár, kopottas állapotban / full linen binding, damaged condition