3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Dr. Bendefy-Benda László: Magyar föld I-II. kötet. I. kötet: A magyar föld és története. II. kötet: A magyarföld szerkezete. (Második, bővített kiadás.) Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedició Országos Bizottsága, (Elbert és társa-ny.), 203+208 p.+4 t. (kihajtható térképek.) Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, a térképek közül kettő kijár. jó állapotban.