1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Eduard Fueter: 1815-1920. Egy mozgalmas évszázad története. Fordította: Havas József. A fordítást átnézte, bevezetéssel, és kiegészítéssekkel, ellátta: Asztalos Miklós. Bp.,1935,Dante, (Hornyánszky-ny.), 420 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos lapokkal.