5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I-III. (Egy kötetben.) Nemes Mihály illusztrációival. Bp.,1911, Wodianer F. és Fiai. Kiadói javított gerincű, aranyozott egészvászon-kötés.