5 000 HUF
Mátyás Király emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Szerk.: Lukinich Imre. Budapest, é.n. (1940), Franklin-Társulat, 574+1+522+2 p. Kiadói félbőrkötésben, kopott borítóval, a gerincen sérülésekkel, de belül jó állapotban.