4 200 HUF
Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. Előszó: Mikes János. I.II. kötet. [Bp., 1935.] Franklin, 412+2+416 p. Szövegközti és egész oldalas képekkel, rajzokkal, térképekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, a borító kissé kopottas, az II. kötet gerincének alján apró sérüléssel, a I. kötet sérült.