Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, a papírborító elülső része gyűrött, de egyébként jó állapotban.
Time Line of Culture in the Nile Valley and its Relationship to Other World Cultures. New York, 1979, The Metropolitan Museum of Art. Angol nyelven. Kiadói kartonált kötésben, kiadói kartontokban, a borítók kis sérüléssel, a kartontokon kis szakadással. Széthajtható egyiptomi történettel foglalkozó idővonal, angol nyelven, számos fotóval.
Gratz Gusztáv: A dualizmus kora. Magyarország története. 1867-1918. I-II. kötet. Magyar Szemle Könyvei. VIII-IX. kötet. Bp.,1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik papírborító sérült, hiányos, a másikon kis szakadás, és karcolásnyomok, de belül jó állapotban.
Tungsram-(arc)képek. Szerk.: Víg Károly et al. Bp.,2005, Szerzői kiadás, (Rétrion-ny.) Kiadói műbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 800 példányban. Első kiadás. Két szerkesztő, Vígh Károly és P. Szabó Gábor dedikációjával.
H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. Bp. 1925, Genius Könyvkiadó Rt. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, kis folttal a hátsó kötés táblán.
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.) Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.
Tolnai Gábor: Két erdélyi könyvkötő a XVIII. század elején. (Szent Györgyi Mihály és Compactor Farkas.) Bp., 1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben