Vegyes könyvtétel, 2 db: Baranyai Decsi János magyar históriája. [1592-1598.] Fordította és a bevezetőt írta: Kulcsár Péter. Bp.,1982, Európa-Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Gróf Csáky Theodor: Nemzeti játékszíni tudósítás Színháztörténeti könyvtár 10. Bp., 1979, Magyar Színházi Intézet. Kiadói papírkötésben. Facsimile kiadás. Megjelent 1300 példányban!
Mályusz Elemér: A konstanzi zsinat és magyar főkegyúri jog. Értekezések a történeti tudományok köréből 9. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, ceruzás aláhúzásokkal, a sarkánál sérüléssel, javított gerinccel. Megjelent 700 példányban.
Botos János: Reformkori és 1848-as kísérlet földhitelintézet létrehozására. Fejezetek a magyarországi jelzálog-hitelezés történetéből. Bp., 1998, Földhitel- és Jelzálogbank Rt. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Dúcz László: A közöttünk élő turulmadár. Lakitelek, 1993, Antológia. Kiadói papírkötés. A lakitelki Népfőiskola Alapítvány fejléces levelével, rajta Lezsák Sándor (1949-) politikus, a kuratórium elnökének aláírásával.
Koppány Tibor hetvenedik születésnapjára. Tanulmányok. Szerk.: Bardoly István - László Csaba. Bp., 1998, Országos Műemlékvédelmi Hivatal. Papírkötésben, jó állapotban.