4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
T. E. Lawrence: A bölcsesség hét pillére I-II. Fordította: Schöpflin Aladár. Eric Kennington illusztrációival. Mauer Alfréd térképeivel. Klasszikus Regénytár. Bp., é.n., Révai. XVI+403+410+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel. jó állapotban. Arábiai Lawrence önéletrajzi ihletésű könyve.