17195.
338. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. 1-4. köt. 1. A csillagok világa. 2. Meteorológia. 3. Hegyek-völgyek. 4. Szárazföldek és tengerek. Bp.,(é.n.),Franklin, 431+2 p.+ 2 kihajtható térkép+ 431+2 p. + 1 kihajtható térkép+496+2 p.+465+2 p. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, kopottas gerinccel.