2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Ady Lajosné: Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. (Bp., 1942,) Béta. 412 p.+8 levélen fekete-fehér fotókkal+1 mell. kihajtható melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.