1 200 HUF
Harsányi Lajos: A nem porladó kezű király. Szent István Király életregénye. Jaschik Ámos címrajzával. Bp.,1934, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, kissé foltos szenylapokkal.