1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Márton Lajos borÃtó grafikájával. Bp.,1924, "Magyar JövÅ‘." Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.