Dóczi Lajos: Csók. Vigjáték négy felvonásban. Dóczi Lajos munkái I. kötet. Bp., é.n., Wodianer F. és Fiai (Lampel Róbert). Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált Gottermayer N.-féle egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, hiányzó elülső előzéklappal.
Learn to play the Black Harmonica. Fully diagrammed instruction book for complete beginners. 2007, Waltons Publishing. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Babits Mihály: A második ének. A könyv kiállítását Lengyel Lajos tervezte. Az előszót Török Sophie írta. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Bp.,1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., (Hungária Nyomda-ny.), 103 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, jó állapotban. Számozott (2000/1323.) példány.
Mikszáth Kálmán: Az apró gentry és a nép. Harminc kis elbeszélés. Bp.,1897, Révai. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, és gerinccel, hiányzó szennylapokkal, javított címlappal.
Mikszáth Kálmán: Pernye. Bp.,1893, Révai. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, és névbélyegzővel a címlapon, kissé foltos lapokkal.