Szabó Dezső: Tanulmányok és jegyzetek. Szabó Dezső művei. Bp.,é.n.,Genius, (Világosság-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, kissé laza fűzéssel.
Wass Albert: Magyar örökségünk. Tanulmányok, novellák, hátrahagyott írások és riportok az íróval. Pomáz, 2002, Kráter. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
Csathó Kálmán: Pókháló. Ibolyka. Csathó Kálmán Munkái Gyűjteményes Kiadás VIII. Bp.,1920, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.
Bodnár István: Négy igaz barát. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Szűnórák. Hasznos és mulattató olvasmányok könyvtára a serdülő ifjúság számára. I. kötet. Bp.,1887, Benkő Gyula,(Várnai L-ny. Szeged.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
Nagy Imre: 5000 vicc. IV. kötet. Bp., 1932, Az Ojság Kiadása, 240 p. Javított gerincű egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, a hátsószennylap kijár, néhány lapszél foltos és kicsit sérült, pár helyen ceruzás bejelölés, az elülső szennylap és az első két lap részben kijár.