Books: Other rarities Number of items: 332
1896075
17508
338
Other collectibles
Harsányi Lajos: A nem porladó kezű király. Szent István Király életregénye. Jaschik Ámos címrajzával. Bp.,1934, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, kissé foltos szenylapokkal.
1 200 HUF
1897237
17509
338
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 2 db: Dr. Karl János-Dr. vitéz Temesy Győző: Hazánk részletes földrajza és térképismeret. Földrajz a gimnázium és leánygimnázium VII. osztálya számára. Bp., 1941, Franklin. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Helmár Ágost: Iskolai atlasz az ujkori történelem tanításához. Pozsony-Bp., 1899, Stampfel Károly, 2 p.+ 6 t. Kiadói szakadt papírborítóban.
1 400 HUF
1897565
17510
338
Other collectibles
1897891
17511
338
Other collectibles
Eötvös Károly: A két ördög vára és egyéb elbeszélések. Bp. 1901, Révai. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
1896450
17512
338
Other collectibles
1 000 HUF
1897492
17513
338
Other collectibles
Zeneköltők albuma. Operettek, szalonpiécek, táncok, dalok, cabaret-számok és kuplék gyűjteménye. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincén szakadással, kissé kopottas állapotban.
2 000 HUF
1902637
17514
338
Other collectibles
Fercsik Erzsébet-Raátz Judit: Keresztnevek enciklopédiája. Magyar Nyelv Kézikönyvei XVI. Bp., 2009, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
1896444
17515
338
Other collectibles
Norman Mailer: Marilyn. Fordította: Bart István. Bp.,1986,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1899510
17516
338
Other collectibles
Márton Jenő: A görög irodalom története. Pozsony - Budapest, 1890, Stampfel Károly. Későbbi műbőr kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1899490
17517
338
Other collectibles
Schultz Imre: Német olvasókönyv ... katholikus polgári és felsőbb leányiskolák számára. 2. köt. Pozsony - Budapest, 1899, Stampfel Károly. Kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
1899502
17518
338
Other collectibles
2 db Magyar felköszöntőkönyv (1890 ill. 1895, Müller Ignác), későbbi műbőr illetve tűzött papírkötésben.
1 000 HUF
1898830
17519
338
Other collectibles
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035