1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Zigány Miklós-Fényi András: XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: - - és - -.Bp.-Esztergom, 1943, Magyar Jövő, 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Negyedik kiadás. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, címeres félvászon-kötésben, laza, kissé sérült fűzéssel.