Magyar és francia zsebszótár tekintettel a két nyelv szólásaira. Szerk.: Ujváry Béla. II. Magyar-francia rész. Bp., é.n., Athenaeum. Negyedik, javított és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Wildner Ödön: Nietzsche romantikus korszaka. Társadalomtudományi Könyvtár VIII. Bp., 1907, Politzer-féle Könyvkiadóvállalat, X+228 p. Korabeli egészvászon-kötésben, jó állapotban
Közgazdasági Lexikon I. kötet. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1898, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel, foltos lapszélekkel.
Közgazdasági Lexikon III. kötet. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1901, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel.
(Francis) Bacon: A Novum Organum első része. Fordította Balogh Ármin. Filozófiai Írók Tára. Bp., 1885, Franklin-Társulat, 156+1 p. Átkötött félvászon-kötés. Ritka! Első magyar kiadás.
Wildner Ödön: Nietzsche romantikus korszaka. Társadalomtudományi Könyvtár VIII. Bp., 1907, Politzer-féle Könyvkiadóvállalat, X+228 p. Korabeli egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.