17448. 338. Closed Online auction Books: Tales
1 200 HUF
0 HUF
Benedek Elek: Világszép Nádszál kisasszony és más mesék. Bp.,-Uzsgorod, 1976, Móra-Kárpáti. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor