2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Biczó András rajzaival. Bp.,é.n.,Dante,("Pátria"-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval,a gerincen apró sérüléssel.