2 800 HUF
Szép Ernő: Mátyás király tréfái. Összegyűjtötte: Szép Ernő. Kolozsvári Sándor illusztrációival. Bp.,1936, Dante. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, foltos, a hátsó kötéstábla és a szennylap foltos. Első kiadás!