15045.
338. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga". Az északi sarktengeren 1899-1900. 1-2. köt. Bp., é. n., Lampel. Sérült, kopott díszes vászonkötésben.