Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 78

DN "Széchenyi Gimnázium és Szakközépiskola Pécs" zománcozott fém kitűző (21x28mm) T:2
31086.

1 000 HUF
2,59
2,86

DN "Ferencvárosi Torna Club 1899" zománcozott fém kitűző (15mm) T:2
31087.

1 000 HUF
2,59
2,86

DN "Cinkotai 12 évfolyamos Iskola és Nevelőintézet" zománcozott jelvény (15x18mm) T:1-
31088.

800 HUF
2,07
2,29

DN "Mátra Múzeum Baráti Köre Gyöngyös" zománcozott fém jelvény (31mm) T:2
31089.

1 000 HUF
2,59
2,86

DN "Bányász Szolgálati Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés (2x) mindkettő csak részben zománcozott T:1-
31090.

1 200 HUF
3,11
3,43

Izrael DN "Izraeli Sport Szövetség" fém jelvény (17mm) T:2 Israel ND "Sports Federation of Israel" metal badge (17mm) C:XF
31091.

800 HUF
2,07
2,29

Japán DN "Téli Olimpia?" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "O.S.M.K. 1935" (22x15mm) T:2 Japan ND "Winter Olympics?" enamelled metal badge with "O.S.M.K. 1935" on its reverse (22x15mm) C:XF
31092.

1 000 HUF
2,59
2,86

31093.

8 000 HUF
20,73
22,86

Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. "Hitler's Dank" aranyozott fém jelvény; 1933-1934. "DDA" festett fém jelvény; 1939. "Hitlerjugend Mittelelbe" műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2- German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostly German, including 1934. "Hitler's Dank" gold plated metal badge; 1933-1934. "DDA" painted metal badge; 1939. "Hitlerjugend Mitelelbe" plastic badge, curved; also included are pins from cities and shooting associations, some pieces are missing pins, or have damaged pins C:XF,VF
31094.

Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. "Hitler's Dank" aranyozott fém jelvény; 1933-1934. "DDA" festett fém jelvény; 1939. "Hitlerjugend Mittelelbe" műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2- German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostl...

20 000 HUF
51,81
57,14

Németország DN "Rókatorony Társaság 1861" fém jelvény, hátoldalán "Wernstein Jena" (26x27mm) T:2 Germany ND "Fox Tower Society 1861" metal badge with "Wernstein Jena" on its back (26x27mm) C:XF
31095.

1 000 HUF
2,59
2,86

Németország DN 19db híres német kitüntetés replikája eredeti díszdobozban, mindegyik német nyelvű leírással T:1,1- Germany ND 19pcs of diff famous German decoration replicas in original case, all with information text in German C:UNC,AU
31096.

15 000 HUF
38,86
42,86
9

Svájc 1926-1957. 18db-os jelvény tétel érdekesebb darabokkal, közte 1935. "25. Dalfesztivál Basel", 1940. "Svájci Vöröskereszt", 1957. "Basel 2000 éves" T:2 Switzerland 1926-1957. 18pcs of badges and pins with interesting pieces, including 1935. "25th Son Festival Basel", 1940. "Swiss Red Cross", 1957. "2000th Anniversary of Basel" C:XF
31097.

15 000 HUF
38,86
42,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF