Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 114

Seregély Dezső (1867-1948) DN "Petőfi" gipsz plakett, jelzés  nélkül (263g/182mm) T:1- fo. / Hungary ND "Petőfi" gypsum plaque, without signature of Dezső Seregély (263g/182mm) C:AU spotted
30455.

7 500 HUF
19,43
21,43

30456.

7 000 HUF
18,13
20,00

30457.

11 000 HUF
28,50
31,43

Seregély Dezső (1867-1948) DN Férfi portré balra, gipsz plakett (233g/116x144mm) T:1 / Hungary ND Male portrait to the left. Sign.: Dezső Seregély (233g/116x144mm) C:UNC
30458.

11 000 HUF
28,50
31,43

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE Zalaegerszeg / Cirill és Method" aranyozott emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Nógrád megyei szervezete - Báró Pálffy Miklós főkapitány" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1-,2 fo.
30459.

1 000 HUF
2,59
2,86

Szabó Iván (1913-1998) 1968. "Nagykőrös 1368-1968" kétoldalas Br plakett, hátoldalon gravírozva (97mm) T:2
30460.

2 000 HUF
5,18
5,71

Szabó Iván (1913-1998) 1995. "A Magyar Táncművészetért Életműdíj" egyoldalas Br plakett, Hidas Hedvig részére adományozva, eredeti tokban és adományozói okirattal (939g/205mm) T:1 az adományozói okirat tartójának tetején sérülés / Hungary 1995. "A Magyar Táncművészetért Életműdíj (For the Hungarian Art of Dance Lifetime Award)" one-sided Br plaque, awarded to Hedvig Hidas, in original case and award document. Sign.: Iván Szabó (939g/205mm) C:UNC the award document folder is damaged on top
30461.

Szabó Iván (1913-1998) 1995. "A Magyar Táncművészetért Életműdíj" egyoldalas Br plakett, Hidas Hedvig részére adományozva, eredeti tokban és adományozói okirattal (939g/205mm) T:1 az adományozói okirat tartójának tetején sérülés / Hungary 1995. "A Magyar Táncművészetért Életműdíj (For the Hungarian Art of Dance Lifetime Award)" one-sided Br plaque, awarded to Hedvig Hidas, in original case and awa...

10 000 HUF
25,91
28,57

Tőrös Gábor (1934-) 1991. "Domokos Pál Péter 90 éves - 1991" egyoldalas, öntött Br plakett (127mm) T:2
30462.

3 000 HUF
7,77
8,57
9

Várhelyi György (1942- ) DN "Kiváló Ifjúsági Sportoló - Az ATSH Elnökétől" egyoldalas, kihajtható Br plakett (80x170mm) T:2
30463.

5 000 HUF
12,95
14,29

Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett (2x) (70mm) + DN "Hazafias Népfront / Kiváló Társadalmi Munkás" Br emlékérem (70mm) T:2 egyiken durva ph.
30464.

1 000 HUF
2,59
2,86

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) "Kiss József 1843-1913 / Ne tapsoljatok! A taps a darab végét jelenti de az aktor még nem kész és tovább játszani akar" Br emlékplakett (80x57mm) T:1-,2
30465.

3 000 HUF
7,77
8,57

1894. "Kossuth Lajos / Szabadság, Egyenlőség, Testvériség 1848" Cu emlékérem (31mm) T:2,2-
30466.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF