Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 114
1902672
30491
338
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" Ag emlékérem füllel, előlapján két rubin, eredeti díszkiadásban (25mm) T:1-
1 000 HUF
1874252
30492
338
5500
Numismatics
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, tokban (32,60g/0.925/40mm) T:1,1- (egyik oldal eredetileg PP) oxidációs fo.
5 500 HUF
1874270
30493
338
5500
Numismatics
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, tokban (32,62g/0.925/40mm) T:1,1- (egyik oldal eredetileg PP)
5 500 HUF
1874222
30494
338
Numismatics
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Végső hazatérésének emlékére 1993. szeptember 4." aranyozott Cu-Zn emlékérem, tanúsítvánnyal, tokban (40mm) T:1,1- (egyik oldal eredetileg PP)
1 600 HUF
1896663
30495
338
Numismatics
1996. "1946. 100Ft" jelzett Ag bankjegy veret, eredeti tokban (47,82g/0.999/37,5x80mm) T:1- (eredetileg PP) patina
16 000 HUF
1895757
30496
338
Numismatics
2001. "Türr István tábornok, a nagy vízépítő / 120 éve kezdte el a korinthoszi csatorna építését - Bajai Éremtani Egyesület" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
1 000 HUF
1898943
30497
338
Numismatics
2002. "Száz éve született Tápai Antal Szeged szobrásza 1902-2002" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (33,3g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
6 000 HUF
1901509
30498
338
Numismatics
2003. "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója - Deák Ferenc / Allianz Hungária Biztosí Rt" jelzett Ag emlékérem (30,96g/0.925/42mm) T:PP
5 000 HUF
1901573
30499
338
Numismatics
2007. "Magyar Vitorlás Szövetség - Hungarian Yachting Association" 2db emlékérem, egyik fül nélkül, mindkettő hátlapja gravírozva T:2 egyiken ph.
1 200 HUF
1901812
30500
338
Numismatics
DN "Kiskunnapok - Kiskunfélegyháza" fém emlékplakett füllel (90mm) T:2
1 400 HUF
1901805
30501
338
Numismatics
DN "Magyar Hajó és Darugyár - 15" Br emlékplakett (92mm) T:2-
1 400 HUF
1900208
30502
338
Numismatics
DN "Gőzmozdony" öntött, nagyméretű fém plakett (197x157mm) T:2
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035