10521.
338. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
5 000 HUF
Nagy Sándor: (1868-1950): Ex libris Bernardy György (1864-1938) Marosvásárhely polgármestere részére. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 12x8,5 cm