10262. 338. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Szalma Edit (1964-): Bohócfej VII. Színes szitanyomat, számozott (6/10), papír, jelzett, üvegezett keretben, 68x48 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván