12622.
338. Closed Online auction
Photo
1 200 HUF
1931 Zabola, Háromszék megye (ma: Zăbala), Bene Sándor százados szüleinek sírja, fotó Neuhauser kovásznai műterméből, pecséttel jelzett, üvegezett fa keretben, 17×23 cm