11168. 338. Closed Online auction Art-ceramics
14 000 HUF
11
0 HUF
XIX. sz. Olasz reneszánsz stílusú fali dísztál, kézzel festett mázas cserép, jelzett, apró máz hibával, / Italian rennaissance style hand-painted bowl d:28 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván