https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 40
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1587590
16867
339
0
24000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
1
Wagner, Hermann: Phanerogamen-Herbarium. (Virágos növények) Lieferung I-VIII. Komplett! Bielefeld 1856-1858. August Helmich, 8 füzet, mindegyik önálló címlappal, bennük egyenként 25-25 különféle növénnyel, melyek vékony paprcsíkkal vannak az oldalakra ragasztva. A növények alatt német és gyüjtőmappában, melynek a gerince hiányzik. A füzetek korukhoz és a dolog természetéhez képest jó állapotban,...
Starting price:
24 000 HUF
1822521
16868
339
0
8000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
1
Bakay Nándor: Kendertermelés és kikészítés. Bp.,1892, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+192+2 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Halfer J.-kötés, egy kijáró lappal, laza kötéssel, néhány ceruzás aláhúzással, bejelöléssel. Ritka! Bakay Nándor (1833-1902) közgazdasági szakíró, polgári liberális közéleti személyiség, szegedi kötélgyáros. Apja műhelyében tanulta ki a kötélverés mesterségét, és ...
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1904457
16869
339
0
4800
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
1
Köves Gábor Zoltán: Hús- (haszon) galamb tartás. Bp., 1946, Athenaeum-ny., 31 p. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kis folttal a borítón, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
1906485
16870
339
0
4000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
1
Glück Frigyes-Stadler Károly: Az ínyesmesterség könyve. (1889.) Szerkesztette, a szöveget gondozta, a jegyzeteket és az előszót írta: Saly Noémi. Bp.,2013,Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1577655
16871
339
0
2200
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
1
Turós Emil, Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé hiányos papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1904834
16872
339
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
1
Dr. Rosenberg László: A diétás beteg szakácskönyve. Változatos étrendek. II. kötet: Anyagcsere betegségek, köszvény, rheuma, vesekövek, és sárgaság diétái. Dr. Hetényi Géza előszavával. Bp.,é.n., Novák Rudolf. Kiadói papírkötés, a borítón kis folttal, kis szakadással, pár oldalon ceruzás aláhúzással.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1883805
16873
339
0
2000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
1
A sütés nagy enciklopédiája. Pécs, é.n., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
2 000 HUF
1904911
16874
339
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
1
Gyümölcsfajta-ismertető. Szerk.: Dr. Brózik Sándor. Bp., 1972, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Starting price:
1 200 HUF
1883929
16875
339
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
1
2 db Dr. Oetker: Muffin+Bögrés-poharas tészták. Fordította: Szalay Éva. Bp.,2003-2005, Grafo. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1883860
16876
339
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
1
Valerie Barrett: A csokoládé. Fordította: Boruzsné Jacsmenik Erika. Bp.,1996, Esély Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1883852
16877
339
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
1
Gabula András-Halmos Mónika: Karácsonyi ízek. Ízvarázslat. Kisújszállás,é.n.,Újhold. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1844846
16878
339
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
1
Kis kertész a kertészsegédi képesítő vizsgára készülő kertésztanulók használatára. Bp., 1929. Pátria. Kiadói papírkötésben. Sérült, megviselt állapotban. 336 p.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment