1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
A mai világ képe II-III. kötet. Szerk.: Kornis Gyula, Gratz Gusztáv, Hegedüs Loránt, Schimanek Emil. II. kötet: Politikai élet, III. kötet: Gazdasági élet, Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Gazdag kép-, térkép-, és ábraanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, kopott, kissé sérült gerinccel.