2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Dr. Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy évezreden át. A magyarság hajdan és most. Bp.,é.n., Somló Béla Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított, kopott, gerinccel.