3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Fraknói Vilmos: Magyarország egyházi és politikai összeköttetései a Római Szentszékkel a Magyar Királyság megalapításától a konstanczi zsinatig I. kötet: 1000-1417. Bp., 1901, Szent István Társulat, XVI+404 p. Átkötött kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.