Books: History Number of items: 202
1890735
15885
339
Books: History
Other collectibles
Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
1890836
15886
339
Books: History
Other collectibles
Az agyagtáblák üzenete. Fordította: Rákos Sándor. Az utószót írta: Hahn István. Kass János illusztrációival. Bp., 1983, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
1 200 HUF
1890740
15887
339
Books: History
Other collectibles
Sinclair Hood: A minószi Kréta. Bp., 1983, Gondolat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1890388
15888
339
Books: History
Other collectibles
Massimo Pallottino: Az etruszkok. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóval.
1 200 HUF
1890326
15889
339
Books: History
Other collectibles
Bruno Brehm: Ez lett a vége. A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. II. kötet. Ford. Fenyő László. Bp., 1939, Grill Károly. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírborító hiányzik, egyébként jó állapotban.
1893209
15890
339
Books: History
Other collectibles
A Budapesti Bőripari Vállalat és gyárainak története. Szerk.: Dr. Tóth Béla. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
1893462
15891
339
Books: History
Other collectibles
Edelsheim Gyulai Ilona(,Horthy István kormányzóhelyettes özvegye): Becsület és kötelesség. 1-2. köt. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés, a borító hátoldala foltos, jó állapotban.
2 400 HUF
1893305
15892
339
Books: History
Other collectibles
Dr. Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy évezreden át. A magyarság hajdan és most. Bp.,é.n., Somló Béla Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított, kopott, gerinccel.
2 800 HUF
1890366
15893
339
Books: History
Other collectibles
Johannes Brondsted : A vikingek. Bp.,1983, Corvina. Fekete-fehér fotókkal, egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 800 HUF
1893829
15894
339
Books: History
Other collectibles
Dr. Erdélyi László: Magyar Történelem. Új rendszerben. Bp.,1931, Szerzői kiadás, VIII+198+2 p. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal.
2 000 HUF
1890280
15895
339
Books: History
Other collectibles
1 200 HUF
1574987
15896
339
Books: History
Other collectibles
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035