https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: History Number of items: 202
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1727987
16534
339
0
1200
Books: History
Other collectibles
1
Kerék Mihály: A magyar földkérdés. Bp., 1939, Mefhosz Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, foltos gerinccel, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1727216
16535
339
0
2000
Books: History
Other collectibles
1
Imreh István: A törvényhozó székely falu. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1777151
16536
339
0
1000
Books: History
Other collectibles
1
Emil Ludwig: Lincoln. Fordította: Hertelendy István. Bp.,1946, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borító.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1758877
16538
339
0
800
Books: History
Other collectibles
1
Kosáry Domokos: Magyarország története az őskortól a szatmári békéig. Bp., 1991, "1000 éves a magyarországi iskola" Alapítvány. Kiadói papírkötés. Hasonmás kiadás.
The item is not available
1684543
16540
339
0
1000
Books: History
Other collectibles
1
Ferenczi Zoltán: Deák (Ferenc) élete I. Bp. 1904, MTA. XV, 463; Kiadói egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1744915
16546
339
0
800
Books: History
Other collectibles
1
Berkovits Ilona: A Kassai-Graduale és a XVI. századi kassai festészet. Bp., 1942, Franklin. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
The item is not available
1684708
16547
339
0
1200
Books: History
Other collectibles
1
Dr. Bendefy-Benda László: Magyar föld II. kötet: A magyarföld szerkezete. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedició Országos Bizottsága, (Elbert és társa-ny.), 208 p.+4 t. (kihajtható térkép.) Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1810853
16550
339
0
28000
Books: History
Other collectibles
1
A Nagy Háború írásban és képben.összesen 6 kötet I-IV. kötet. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált,...
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
1759558
16553
339
0
1000
Books: History
Other collectibles
1
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr-kötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1684531
16555
339
0
800
Books: History
Other collectibles
1
Az Európai Kultúra Története sorozat Funk Berentano: Udvari világ, Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
The item is not available
1793918
16557
339
0
1400
Books: History
Other collectibles
1
2 db Antall Józsefről szóló könyv: Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF + Antall Józs ef élete képekben.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1819968
16560
339
0
800
Books: History
Other collectibles
1
Kazimierz Michalowski: Akropolisz. Fordította: Dobos Lídia. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment