Charles Seignobos: Az európai élet fejlődése. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóval, hiányos, sérült, illusztrált papír védőborítóval.
Név és tárgymutató Marczali Henrik Magyaroroszág története II: József korában cz. munkája 1., 2., 3.. kötetéhez. Bp., 1888. MTA. 440p. Korabeli kissé foltos, egészvászon kötésben, jó állapotban. Volt könyvtári példány.
Katona István- Romsics Imre A kalocsai érseki egyház története 1. Amely a mohácsi vereség előtti kalocsai érsekeket öleli fel, földrajzi bevezetéssel ugyanezen egyházmegye régi lakóiról és jelenlegi plébániáiró. Kalocsai Múzeumbarátok Köre (Kalocsa) , 2001
Gáspár Sándor, Zsadányi Oszkár (szerk.): Újjáépítő Magyarok. Az országépítés három esztendeje. Budapest, én., Kossuth Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 710 p. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon kötés. Fazekas Péter, Gádor Emil, Gyarmathy Tihamér, Martyn Ferenc, W. Pintér József, Ruzicskay György, Varsányi Pál, Zádor István rajzaival. Kissé kopott
Régi gyár a váci úton. A Láng Gépgyár 90 éve. Bp., 1960, Sztálinvárosi-Nyomda. Számos fekete-fehér fényképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.