Megkésett végtisztesség. Nagy Imre és mártírtársai kihantolása és azonosítása. A kísérőtanulmányokat, a jegyzeteket írta és a kötetet szerkesztette: Susa Éva és Kő András. Bp.,2018, Kortárs Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Dr. Lukinich Imre(szerk.): Nagyenyedi album. Bp., 1926, Nagyenyedi Bethlen-Kollégium Volt Diákjainak Testvéri Egyesülete. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kissé kopott állapotban.
Mátyás a kortársak között. Írások. Levelek. A bevezetőt írta: Elekes Lajos. A szövegeket vál.: H. Balázs Éva. Aurora V. Bp.,1957, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A válogató történész, H. Balázs Éva (1915-2006) dedikációjával.
Varga József: Bűnös nemzet vagy kényszerű csatlós? Adalékok Magyarország és a Duna-medence kortörténetéhez. II. rész. 1939-1949. Bp.,1992, Szerzői. Kiadói papírkötés.
Vegyes könyv tétel, 4 db Végh Mihály: Tüköry Lajos a magyar és olasz szabadságharc hőse. Bp.,1961, Hazafias Népfront. Kiadói papírkötés. Katona Tamás: Jeles napok. Emlékezünk. 1849. október 6. Jeles Napok 10. Bp., 1999, Magyar Honvédség Tájékoztatási és Médiaközpont. A Hazáért. Honvédelem és hazafiság (896-1848) a magyarországi művészetben. Szerk.: Baranyi Judit, Varga István, Dr. Zachar Józse...
Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.