17473. 339. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
0 HUF
Id. Ábrányi Kornél: Általános zenetörténet. Bp.,1886, "Harmónia", IV+201+1 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal. Első kiadás.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor