Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp.,[1941],Stádium, 179 p. + 8 tábla. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borító háta kissé foltos, egyébként jó állapotban.
A kézilabda-játék szabálykönyve. Kiadja: a Magyar Kézilabda Egyesületek Szövetsége. Bp., 1940,(vitéz Fodor Árpád-ny.), 31 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, a hátsó borító karcos.
Szepesi György - Lukács László: Az évszázad mérkőzése, 6:3 (Aranycsapat). Szepes Béla rajtaival. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó, 64 p. Kiadói papírkötésben.
Mezey Ferenc-Iró Lajosné-Rosta Irén: Vezérkönyv a nevelő testgyakorlás tanításához az osztályteremben.A nép- és polgári iskolák, valamint a Levente-egyesületek ifjúsága résézre, a 6-14 éves korig. Bp.,(1933), Szerzői kiadás,(Stephaneum-ny.), 126 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, intézményi bélyegzővel.