15102.
339. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal.