15063.
339. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Barbarits Lajos: Nagykanizsa. Magyar Városok Monográfiája. Bp.,1989, Almanach. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, jó állapotban. Hasonmás kiadás.