15085.
339. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. Bp.,1929, (Athenaeum-ny.), 208 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, hiányzó elülső előzéklappal, szakadt térképpel.