15075.
339. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Ismeretterjesztő Könyvtár: Archibald Williams: Újkori hires utazók. Az angol eredeti nyomán átdolgozta Mikes Lajos dr. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben,