15019.
339. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Magyarország képekben. HonismertetÅ‘ album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kÃsérÅ‘ tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A HonismertetÅ‘ albumról és szerkesztÅ‘jérÅ‘l, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói sérült műanyag védÅ‘fóliában. Reprint kiadás.