Roland Birkhold: Finnország. Marco Polo. Bp.,é.n., Corvina. Kiadói papírkötés. +Hélene le Tac: Helsinki. National Geographic Városjárók Zsebkalauza. Bp., 2010, Geographia. Kiadói papírkötés.
A kis akadémia negyvenkét esztendeje az ezredik előadásig, 1899-1941. Szerk.: Bartha István, Förster Rezső. Kis Akadémia Könyvtára XLII. kötet. Bp., 1941, Kis Akadémia, (Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt.-ny.), 647 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval.
130 éves a Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium. Szerk.: Ahmadné Elek Margit, Király Enikő, Murvai József. Bp.,2005,Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium. Kiadói papírkötés.
Táncsics Mihály: Fővárosunk. A bevezetőt írta: H. Kohut Mária. Budapest Főváros levéltára Forráskiadványai VIII. 88 hasonmás oldal. Bp., 1976. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban, megjelent 1500 példányban.
Dr. Kleb Béla: Eger múltja a jelenben. Bp., 1978, Eger Városi Tanács V. B. műszaki osztálya, 399 p. Számos kép és ábra. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. A szerző, Kleb Béla autográf aláírásával ellátott üdvözlőkártyával. Megjelent 2050 példányban.
Balla Antal: Budapest szerepe Magyarország történetében. Statisztikai közlemények. 77. kötet 2. sz. Bp.,(1938), Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 178 p. Kiadói papírkötés, foltos címlappal, kissé gyűrött elülső borítóval.