Hódmezővásárhely története I. kötet. Szerk.: Nagy István, Szigeti János. Hódmezővásárhely, 1984, Hódmezővásárhely Városi Tanács,(Zrínyi-Athenaeum.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón szakadással.
W. La Varre: Kincsvadászat Dél-Amerikában. Fordította: Dr. Gyenes István. Bp., é.n., Dr. Szabó, (Légrády-ny.), 219 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva.Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval.
Terézváros és munkásmozgalma. I-II. rész. I. rész: Pille György: A Terézváros kétszáz éve. II. rész: A Terézváros munkásmozgalma. Szerk.: Szinai Miklós. 1867-1945. Bp.,1970, VI. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága-MSZMP VI. kerületi Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nylon-kötés, kiadói kartontokban.