1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.
Dr. Domonkos Ottó: A pápai Kluge-féle kékfestő üzem 200 éves jubileumára. Textilipari Múzeum Évkönyve 1983. hn., 1983, Innovatext Kutató és Fejlesztő Vállalat. Kiadói papírkötés.
Kovaltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amíg a Piccoloból szakember lesz. Bp., 1931, Fortuna nyomda, 94+16 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói fűzött kartonborítóban, a gerince részben elvált a borítótól, foltos, felvágatlan példány.
Mihail Iljin: A Fekete-tengertől a Káspi-tóig. Fordította: Százdi István. Bp.,é.n.,Dante. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói kopott félvászon-kötés, az elülső szennylap és előzéklap kijár.
Adalékok a belső Józsefváros történetéhez. Szerk.: Szabó-Pap Krisztina. Bp.,1985, Budapesti Városszépítő Egyesület. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Zboray Ernő: Tizenöt év Jáva szigetén. Bp., 1936, Királyi Magyar Természettudományi Társulat,(Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt.-ny.), VIII+315 p.Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen, laza fűzéssel.
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I-II. rész. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. II. rész. 1722-1945. Hőgyész, 1990-1998, Nagyközségi Közös Tanács-Hőgyész Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 3000 és 2000 példányban.